Jap me qira lokalin 300m2 / Besian (ishpodujev)
435

Përmbajtja

Jap me qira lokalin 300m2 dy katesh Rr. Skenderbeu ne qender te Besianes (ishpodujev) lokali ka nxemje qendrore dhe eshte i spo ndertuar vend i pershtshem per shum lloj verpimatri biznesi./ Lauratmacastena@gmail.com