Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Pastrimi Kimik Magicclean ofron pune per puntore me orarë nga ora 12:00h deri ne ora 20:00h, kandidataj e interesuar preferohet të ketë perovoj, ne ofrojm kushte te mira pune, pagesa sipas marrveshjes, te interesuart per...

Shes banesen 70m2 kati i -V- / Prishtine

Malsori Prenkocaj

Shes banesen 70m2 kati i -V- afer shkolles fillore Gjergj Fishta lagjja Tokbashqe ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, paradhome, dhome dite me kuzhin, banjo, ballkon, dy garazha posht nderteses, banesa eshte afer qendres...

Ofroj pune / arkatare

Dërguesi i shpalljes

Tutto Passta ofron pune per punetore ARKATARE, kushtet e punes jane te mira, kontrat pune, trust te paguar, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, per me shum i format na kontaktoni ne numer telefoni. Adresa Albimall...

Ofroj pune / Shitese ne Butik

Dërguesi i shpalljes

Butiku Laura eshte butik vetem per femra/gra andaj kerkon punetore si pjese te ekipes. Orari i punes eshte 8 ore pune ne dite, nga e Hena deri te Shtunden. Kanditatet duhet te kene keto kaulifikime:...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Overtime lounge bar ofron pune per shanikiste, per pune ne banak dhe sherbim te klienteve me pije, orari dhe pagesa me marrveshje. Per me shum informacione rreth punes kontaktoni ne numer telfoni. Adresa rruga Gazmend...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin/gastronim i cili eshte ne nje vend te pershtashme per pune, ka teras, invertar te kompletum, çmimi 12.000€, te interesuarit per me shum informacine te kontektojne ne numer telfoni. Adresa rruga e Shkupit lagjja...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si mirmbajtese e baneses, zyreve, 3 her ne jvate ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Kompania e ndertimit Dea Bau me seli ne Bresje , Fushe Kosove , kerkon te punesoje mjeshter dhe punetor ndertimi ne kuader te ndertimit te objektit afaristo-banesor DEA MALL . Ne po kerkojme : 1....