KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune / Deçan

Edona

Studio Menesa kërkon një punëtore sezonale profesioniste për rregullimin e flokëve. •Parukeri-Stiliste e flokëve. •Të ketë përvojë pune prej minimum 1 vit si frizere(stiliste); •Të zotërojë shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi me klientet; •Të jetë kreative...

Shes furren universale

Dërguesi i shpalljës

Shes urgjentisht furra universale "Miwe" per te gjitha llojet e pjekurinave. Prej 3.300€, tani çmimi i ri 2.800€.

Shes banesen 85m2 kati i -X- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 85m2 kati i -X- kula e 4 lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy ballkona, liftat mirembahen nga kompania. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi 55.000€

Shes banesen 35m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 35m2 kati i -III- afer konvikteve Rr.Hakif Zejnullahu P+4/L, H-4, Nr.38 lagjja Ulpian ne Prishtine banesa eshte e mobiluar dhe renovuar komplet . Mobiljet nuk jane te perfshira ne çmime. Çmimi sipas marreveshje....

Jap me qira 32ari toke /Peje

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira 32ari toke afer "etc-s" ne Peje toka eshte e pershtashem per ndertim te objektit 2000m2 dhe vend i pershtashem per veprimatri biznesi.