KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes VW Sirocco

NegroCos

Shes VW Sirocco benzin, viti i prodhimit 1985, ngjyra e bardhë, 3 dyer, 5 shpejtesi, te kaluara 180.005KM, regjistrimi deri me 20/10/2017. Vetura eshte në gjendje të shkëlqyer. Çmimi 1719 €. Bej nderrim me vetura...

Ofroj pune per dy punetore

Dërguesi i shpalljës

Grill "Sarajeva" ofron pune per dy punetore, kandidatet te cilet aplikojn duhet te kene pervoje pune, mosha e preferuar nga 18-30 vjeç. Orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Kontakti ju lutem nga ora 13:00h - 16:00h...

Shes Nike Airmax 2016

Dërguesi i shpalljës

Shes patika "Nakie" Airmax 2016 , jane numer 45 të ardhura nga Gjermania, kualitet i cilësisë së parë authentike. Jane shum pak të përdorura, çmimi është 50€.

Shes ose ndrroj Alfa Romeo 156 2.4 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes ose ndrroj Alfa Romeo 156 2.4 dizel, viti i prodhimit 2000, klim, airbag, abes, karrika me nxemje, pasqyre me rrym, ulese et "lekures", regjistrim ka deri me 10/10/2017,Çmimi 2300€.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si mirmbajtese e shtepis ose baneses nje her ne javt ne Prishtine.

Ofroj pune / Agjente tregtare (F)

Dërguesi i shpalljës

Kompania "Express Distribution" ofron pune per nje puntore (f) agjente tregtare ne teren. Kushte e punes jane: * Te kete te perfunduar fakultetin Ekonomik-Marketing. * Te posedojn patent shoferin kategoria B dhe te dine mire...