KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes Renault Megane

Dërguesi i shpalljës

Shes Renault Megane 1.6 benzin, viti i prodhimit 1999, regjistrima ka deri ne 20-02- 2018, klim, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 1.500€ i diskutushem. mirvete-sadiku2011@live.com

Jap me qira katin e shtepis 160m2 / Prishtine

Kosova Real Estate

Jap me qira katin e shtepis 160m2 lagjja Universitetit Rr. Fatos Limani, përballë Rrugës B ne Prishtine kati posedon dy dhoam dite, kuzhin me trepezari ndaras, nje dhome gjumi, nje dhome pune, korridor, banjo, ballkon,...

Shes banesen 64m2neto kati i -VI- / Prishtine

Kosova Real Estate

Shes banesen 64m2neto kati i -VI- mbrapa postës së vogel Rr. Çamil Bala lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dhome dite, kuzhine me trapezari, dhomë gjumi, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore me Termokos,...

Shes banesen 35m2 kati i -III- / Prishtine

Kosova Real Estate

Shes banesen 35m2 kati i -III- Rr. Hakif Zejnullahu lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka dhome dite, kuzhin me trepezar, korridor, banjo, nxemje qendrore te Termokosit, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar ka mundesi te...

Jap me qira dhoma ne kuader te shtepis / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap dhoma me qira ne kuader te shtepis per studente dhe te punesuara femra Rr. Abdyl Frashri nr.23 / 400metra larg Fakultetit Ekonomik ne Prishtine dhoma kan te gjitha kushtet si shtreter,dollap,tavolin,frigorifer,Tv dhe wifi. Dhomat...

Ofroj pune per 2 persona

Dërguesi i shpalljës

Elektro Instalues "Kelmendi" Shpall konkurs pune per 2 vende te lira pune. * Njohes i mire i instalimit elektrik. Orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Arbane ne Prizren

Kamer HD - Alarm GSM

Dërguesi i shpalljës

Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmav kunder Vjedhjev •KAMERA VËZHGIMI IP dhe Analog me mundsi shikimi nga vendi dhe interneti (Telefoni) •ALARME KUNDËR VJEDHJES pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo...