KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Punojm punet renovimeve

Dërguesi i shpalljës

"A-S BENI" punojme punet si: ngjyrosje, tapeta, knauf, qeramik, stiropor, renovime. Prishtine. Info: 045614588, 049614582, 045614588

Shes maxicoz, karrige, biciklet

Dërguesi i shpalljës

Shes maxicoz per femi ulese per vetur, karrige per ushqimin e femiive, veture per femi, biciklet, te gjitha kote jane te rujtura shume mire, komplet çmimi eshte 70€.

Jap me qira banesen 63m2 kati -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 63m2 kati -III- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine banesa posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon me pamje ka lindje. Banesa eshte e pershtatshme per qift apo familjar. Çmimi 230€

Kurse Verore te Gjuhes Gjermane

QK Mit Erfolg

Kurse verore te gjuhes gjermane: -Kurse per nxenes te shkollave fillore dhe te mesme -Kurse te rregullta -Kurse individuale -Kurse Intensive Cmimet speciale per kete vere! Lagja Dardania, Prishtine