KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes 14 ari troje / Prishtine

Kema

Shes 14 ari troje afer hotelit "emerald" paralel me rrugen Prishtine - Ferizaj ne distance nga rruga kryesore rreth 200m. Trojet i kane nga 5 ari dhe jane mire te planifikuara me rruge te gjere...

Shes banesen 98m2 kati -VIII- / Prishtine

Kema

Shes banesen 98m2 kati -VIII- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, banjo, wc, ballokon, banesa gjindet ne ndertese moderne te investuar nga "lesna" jane investuar materialet me te...