Jap me qira banesen 50m2 kati i -I- / Prishtine
215

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe e ka hyrjen e veqant, çmimi sipas marrveshjes.