Jap me qira banesen 65m2 kati i -V- / Fushe Kosove
60

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -V- lagjja Eliza ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ndërtesa është e pajisur me ashensor funksional dhe kompleksi në hapësirat e brendshme është vazhdimisht i mirëmbajtur, kështu duke iu ofruar banorëve një ambient sa më të pastërt. Avantazh tjetër i lokacionit të banesës është edhe qasja e lehtë për në mjetet e transportit publik, afërsia me qerdhe për fëmijë, shkolla, kafiteri dhe shërbimet e tjera që janë të nevojshme për banorët e lagjes.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4