Jap me qira banesen 74m2 kati i -III- / Prishtine
266

Përmbajtja

Jap me qira banesen 74m2 kati i -III- lagjja Atash ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore, ashensor, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per abnim, çmimi sipas marrveshjes.