Ofroj pune
699

Përmbajtja

Studio Morena ofron pune per 2 grimere me pervoj pune dhe 2 punetore per thonje, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa rruga hemajl Mustafa ne Fushe Kosove. 045695916