Shes mobile per sallon

Dërguesi i shpalljës

Shes mobilet per sallon te perdorura por te ruajtura dhe komode. Garniture 3/ 2 dhe 2 ulese / fotele. Çmimi 400€ i diskitueshe.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Motel Flamingo oforn pune per pastrus/e, orari dhe pagesa me amrreveshje. Adresa Shupkovce ne Mitrovice.

Shes dyer

Dërguesi i shpalljës

Shes dyer per shtepi ne gjendje shum te mira. Çmimi sipas marreveshjes

Ofroj pune

Altin

Hamburger Masari skarist edhe shank, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa Rr Nazim Gafurri ne Prishtine

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes dy komplet mobile shume pak te perdorura, kauqat 1/2/3 dhe 2 tavolina. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Metal tech ofron pune per dy punetore femra per pastrim dhe mirmabjte te fabrikes. Kandidatet mundesisht te jen nga Fushe Kososva. Orari dhe pagesa me marrveshje. Kontaktani nga ora 09:00h - 17:00h pranohen vetem telefonata....

She kauqat 1/2/3

Dërguesi i shpalljës

She kauqat 1/2/3 pak te perdoru por te ruajtur. Treshi shtrieht ka mundesi te perdoret edhe per fjetje. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Agjencia PUNËSIMI

Agjencioni Punesimi ofron mundësi punësimi në këto profile ne Kroaci. Ndërtim muratorë, hekurlidhes / elektricist / ngrohje qëndrore dhe ventilim / instalime te ujit dhe sanitari / izolime dhe fasada ngjyrsoje / zdrukthtarë / saldim...

Jap me qira banesen 50m2 kati i -I- / Peje

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 50m2 kati i -I- ne Banje te Pejes. Banesa posedon dhom gjumi, dhom dite, kuzhin, korridor, banjo, ashensor. Banesa i ploteson kushtet per banim dhe mund të shfrytëzohet për pushime dhe...