Jap me qira banesen 70m2 kati i -VIII- / Vlore
598

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -VIII- Lungo Mare ne Vlore/Shqiperi. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Pallat me ashensor dhe standart Maksimal. Banesa është me hapesira të bollëshme, e mobiluar dhe e kompletuar me pajisje Elektroshtepiake ,TV ,Wifi , kondicioner, pajisje kuzhine (lavastovilje). Dhomë gjumi (shtrati dopio) plus në sallon mundësi fjetje për dy persona, ballkon me tendë , salloni dhe kuzhina e gatimit. Plazhi tre minuta në këmbë nga apartamenti. Çmimi 50€/nata. Info: +355692561736