Jap me qira banesen 65m2 kati i -V- / Prishtine
1547

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -V- banesat e "ramiz sadikut" lagjja Lakerishte ne Prishtine banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon, ashensor ne funksion, Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Çmimi 350€