Jap me qira banesen 90m2 kati i -V- / Fushe Kosove
27

Përmbajtja

Jap me qira banesen 90m2 kati i -V- lagjja Eliza B ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, depo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Është e mirëmbajtur dhe është në tërësi e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor përfshin ashensor funksional.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4