Jap me qira banesen kati i -I- / Prishtine
1278

Përmbajtja

Lëshojë me qira banesen kati i -I- te Kurrizi ne Dardani / Prishtine banesa ka dy dhoma, sallonin, kuzhinen, banjo, si dhe ballkonin e pershtashem per 3 femra. 044 164 551 ose 044 174 250