Shes banesen 55m2 kati perdhes / Prishtine
184

Përmbajtja

Shes banesen 55m2 kati perdhes lgjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, shpajz, nxemje qnedrore nga Termokosi, banesa eshte e mobiluar dhe e renovurakompet, banesa eshte e pershtahme edhe per ndonje biznes, çmimi sipas marrveshjes.