Jap me qira lokalin 85m2 kati perdhes / Fushe Kosove
276

Përmbajtja

Jap me qira lokalin 85m2 kati perdhes afer shkolles Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Lokali posedon hapsir te madhe pune, banjo, vend parking, klim, sistem të ngrohjes me rryme, sistem te kamerave dhe alarmit, me kushte shumë të mira per afarizem, i gatshem per shume veprimtari, çmimi sipas marrveshjes.