Ofroj pune
1116

Përmbajtja

BELPAESE Italian Bar, ofron pune per nje kamarier dhe kuzhinier, Te interesuarit te kontaktojne ne numer telefoni, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa sheshi Zahir Pajaziti ne qender te Prishtines.