Shes banesen 150m2 kati i -V- / Prishtine
149

Përmbajtja

Shes banesen 150m2 kati i -V- perball salles 1 Tetori lagjja e Studentve ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi/nje dhome me banjo, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, wc, dy ballkon, banesa eshte e mobliuar komplte dhe e shes kompletme mobilje, çmimi sipas marrveshjes.