Shes banesne 65m2 kati i -II- / Prishtine
491

Përmbajtja

Shes banesne 65m2 kati i -II- lagjja Dradni ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, kamera sigurie, alarm. Banesa eshte e renovuar komplet dhe posedon parking per vetur te mjaftushem 24h me sigurim. Çmimi sipas marrveshjes.