Jap me qira banesen 70m2 kati i -VII- / Prishtine
54

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -VII- rruga Agim Ramadani ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, koridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 350€