Shes shtepin 220m2 dy kateshe me 3.5 ari truall + lokal 70m2 / Fushe Kosove
257

Përmbajtja

Shes shtepin 220m2 dy katshe me 3.5 ari truall afer rruges kryesore rruga e Pejes ne Fushe Kosove, Kati i -I- shtepi posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, shpajz.
Kati i -II- posedon 3 dhoma gjumi, sallon, banjo. Lokali ka 70m2 dhe ka parking per automjete, lokali eshte ne nje vend shume te pershstehm. Toka posedon dokumenatcion te rregullt. Çmimi 155.000€