Ofroj pune
596

Përmbajtja

Premium Bosna ofron pune per 2 kamarier/e, 1 picamen/e, 1 ndihmes/e skare, 1 puntor/e per pite dhe mantia me porosi. TE GJITHE KANDIDATET DUHET TE KENE PERVOJE PUNE DHE AMBICIE PER PUNE. Ju lutem të aplikoni duke kontaktuar në numrin e telefonit apo nëpërmjet Viber ose edhe nëpërmjet email [email protected] / +38344505025 ose +38349558997. Adresa Rruga Ilaz Kodra ne Prishtine.