Jap me qira banesen 40m2 kati i -III- / Prishtine
523

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhoma dite eshte me tre shtreter dhe dollap per rroba, kuzhin te kompletuar dhe dy shtreter, korridor, banjo. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes. 049688502