Jap me qira banesen 90m2 kati i -III- / Prishtine
146

Përmbajtja

Jap me qira banesen 90m2 kati i -III- rruga Emin Duraku afer shkolles Elena Gjika ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, ashenosr nuk ka, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe eshte e me kushte te mira banimi, çmimi 300€.