Kerkoj bashkebanuese
829

Përmbajtja

Kerkoj bashkebanuese (f) ne kuader te baneses 80m2 kati i -V- lagjja Dardani ne Prishtine banesa posedon 4 dhoma, dy banjo, kuzhin, ballkon. Çmimi 50€ per person + shpenzimet qe hyne rryma dhe uji.