Shes Land Rover Freelander 2.2 disel,
456

Përmbajtja

Shes Land Rover Freelander 2.2 disel, viti i prodhimit 2007, ngjyra e zez, vetura eshte e ardhur nga Gjermania dhe regjistrimin e pare e kemi bere ne ne Kosove ne Gusht 2017, vetura eshte e perdore nga familja dhe eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe serviset i ka te kryera me rregull. Çmimi sipas marrveshjes.