Shes Kia Rio 1.5 crdi,
31

Përmbajtja

Shes Kia Rio 1.5 crdi, viti i prodhimit 2006, klime automatike, 4 xhama me elektrik, 10 airbag, goma te veres dhe te dimrit, çmimi 5.200€