Shes 60 ari toke / Mitrovice

Dërguesi i shpalljës

Shes 60 ari toke ne periferi te qytetit ne Vaganic / Mitrovice. Toka eshte afer rruges se asfaltuar dhe ne perfundim te toges ka uje, toka eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim...

Ofroj pune / pastruse

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje punetore/pastruse nga e Hene / e Shtunde, nga ora 09:00h / 17:00h, pagesa sipas marrveshjes, Adresa afer bustit Zahir Pajaziti ne qender te Prishtines.

Shes mobiljet

Berat

Shes mobioljet komplet 3/2/2 dhe nje fotele firma Cavallo, mobiljet jane kualitet shum i lart dhe shume te rehatshme, jane te ruajtura, Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

ermir

Kompania Live Group ofron pune per nje agjent/e per shitjen e aparateve te kafes neper zyre, kandidati/ja mundesisht te posedoj patent shofer, preferohet te jet vajze, orari i punes me marrveshje, pagesa dhe bonuse, Adresa...

Kerkoj pune

Valdeta

Kerkoj pune si kujdestare e femive mbi moshen dy vjeçare ose perkujdesjen e ndonje te moshuare, kame pervoj pune jame 38 vjeçe, mundesishte lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Shes kamioneten Ford Tranzit 2.5 dizel,

Dërguesi i shpalljës

Shes kamioneten Ford Tranzit 2.5 dizel, viti i prodhimit 1997, automjeti posedon regjistrim deri ne Tetor/2020, baterin e ka te re, automjeti eshte ne gjndje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / Events Manager

PECB

Menaxher i Ngjarjeve I. Përmbledhje Ne jemi në kërkim të një menaxheri të pasionuar të Ngjarjeve për të mbikëqyrur dhe organizuar Konferencën vjetore PECB dhe ngjarjet ad-hoc PECB. Kandidati ideal do të jetë një entuziast,...