Shes shtepin 270m2 dy katshe me 12 ari truall / Prishtine
461

Përmbajtja

Shes shtepin 270m2 dy katshe me 12 ari truall lagjja Hajvali ne Prishtine shtepia ka.
Kati i -I- ka dy dhoma gjumi, sallon me trapezari ka hapsir te madhe, kuzhine, nje banjo, parahymje dhe korridor
Kati i -II- ka 3dhoma gjumi te medha ku njera prej tyre ka edhe garderoben, nje banjo dhe nje nen kulem ku mund te shfrytezohet, shtepia posedon bodrum, garazh, shpajz, dhomen e nxemjes qendrore nje korridor per larjen e rrobave, uje24h, bunar, internet, kanalizim, shtepia ka dokumenatcion te rregullt.