Shes shtepin 240m2 tre katshe / Prishtine
669

Përmbajtja

Shes shtepin 240m2 tre katshe komplet me 1 ari truall në rrugën Ibrahim Fehmiu lagjja Koder e Trimave ne Prishtine. Shtepia posedon kater dhoma gjumi, një dhome dite, kuzhinë, dy banjo dhe garazhë për dy vetura, shtepia ka ngrohja qendrore me pelet, shtepin e shes komplet me mobile, çmimi 69,500€, per me shum informata na kontaktoni ne numra telefoni 044103033 ose +38344663219/viber