Shes shtepin/vilen 173m2 ballkon/verand 56m2 me 4.33 ari truall / Durres
82

Përmbajtja

Shes shtepin/vilen 173m2 ballkon/verand 56m2 me 4.33 ari truall ne ValaMar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit ne Durres. Shtepia eshte e pozicionuar midis pishave te kompleksit, Vala Mar Residence po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 37 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 41 km nga kryeqyteti, Tiranes.
Shtepia posedon ne katin perdhese nje dhome+kuzhin dhe ngrenie, sallonin, 1 tualet dhe 1 depo, kurse ne katin e dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 verande+2 vend parinkg per vetur. Agjencioni patundshmeris IMMO Alabania, Bulevardi Bajram Curri nr1019, Tirane ne Shqiperi. email, realestate@immoalbania.com / immoalbania.com info +355686511111, +35542226005.