Shes kauqat

Dërguesi i shpalljës

Shes kauqat 1 treshe dhe 2 nishe ne gjendje shumm te mir, shtrihen kan haspir te pershtatshme. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 45 shtreter per femije

Dërguesi i shpalljës

Shes 45 shtreter per femijet e moshes 3-6 vjeç (te pershtatshem per kopshte) shtreterit kan shiltet dhe funksionin per tu paluar, si dhe 10 shtreter per femijet e moshes 0-3 vjeç me jogi. Çmimi per...

Shes komode per TV

Dërguesi i shpalljës

Mobileria Zekaj Wood ofron per ju komoda per TV per vetem 65 euro (160x43x50cm) na gjeni ne Peje afer sllovenia Petroll (perball Rruges se Ringovit ) produktet tona mund ti shihni edhe ne facebook me...

Riparim i kauqave dhe mobiljeve

Dërguesi i shpalljës

Bejm riparimin e te gjitha llojeve te mobileve si kende kauqa garnitura 3-2-1 karrike separe garnitura simpos etj etj me materiale kualitative modelet me te reja dhe çmime te volitshme ne ter Kosoven mbajm pergjegjesi...