Shes Audi 80 1.6 TD

Dërguesi i shpalljës

Shes Audi 80 1.6 TD, viti i prodhimit 1990, ngjyra e kuqe, vetura ka alarm, central, servo, shiber, fellne, muzik me smadhues, Cd change, goma te reja, servisimin me rregull, vetura ka regjistrim deri me...

Shes Sead Kordova 1.6 benzin

Dërguesi i shpalljës

Shes Sead Kordova 1.6 benzin, viti i prodhimit 1998, ngjyra e gjlbert, vetura eshte ne gjndje te rregullt i ardhur nga Zvicrra, i pa doganuar. Çmimi 600€ i disktushem

Shes Opel Zafira 2.0

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Zafira 2.0, viti i prodhimit 2002, ngjyra e kaltert, klim, goma te dimrit dhe te veres, vetura-automjeti eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 4.000€.

Shes Opel Astra H 1.9 CDTI

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Astra H karavan 1.9 CDTI viti i prodhimit 2006, ngjyra e hirt metalike, te kaluara 163.000KM, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 3.700€

Shes Mercedes Vaneo 1.7

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes Vaneo 1.7 dizel, viti i prodhimit 2005, ngjyra e zez, manual, te kaluara 300.000KM, uleset"(karrigat)" me nxemje, tabela RKS, vetura eshte ne gjndje terregullt. Çmimi sipas marrveshjes

Shes Opel Astra turbo 2.0 benzin 200PS

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Astra turbo 2.0 benzin 200PS, viti i prodhimit 2001, ngjyar e kaltert, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Automjeti eshte me tabela te Presheves (VR). Çmimi sipas marrveshjes.