Shes Audi 80 1.6 TDI,

Dërguesi i shpalljës

Shes Audi 80 1.6 TDI, viti i prodhimit 1988, ngjyra e bardhe, 59KW / 80PS, shiber me dy hapje, nxemse per xhaminmbrapa, levizje te dritave posht-lart,drita te mjegulles (para dhe mbrapa), fikse zjarri, mundesi lidhje...

Shes VW Golf 2

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf 2 dizel viti i prodhimit 1984, ngjyra e kuqe, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Opel Vectra 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Vectra 2.0 dizel, viti i prodhimit 2000, klim, tempomat, pulla ne timon, pasqyre me pull, pasqyre me nxemje, timon servo me levizje posht lart, drita te mjegulles, drita xenon , mbyllje qendrore, veturen...

Shes VW Golf 4 1.9 SDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf 4 1.9 SDI, ngjyra e kuqe, vetura ka 64PS te kaluar 270.000KM vetura eshte ne gjendje te rregullt, vetura eshte e ardhur nga Austria.

Shes VW Golf VI 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf VI 2.0 TDI, viti i prodhimit 2009, ngjyra e zez, navigacion, ABS, airbag, ESP, klimatik, ulese me nxemje, xhama elektrik, pasqyra elektrike, fellne me goma te reja, liber servisi, vetura eshte ne...