Shes BMW 320, 2.0

Dërguesi i shpalljës

Shes BMW 320, 2.0 seria3, E46, 110KW, viti i prodhimit 2002, ngjyra e zez, automatik, me tabela RKS, vetura eshte ne gjndje te rregullt.

Shes Opel Astra 1.9 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Astra 1.9 dizel, 6 shpejtesi, viti i prodhimit 2007, ngjyra e hirt metalike, 59.700KM te kaluara, vetura eshte e servisuar dhe ka goma te reja (michelin). Vetura eshte blere ne Gjermani dhe eshte...

Shes Citoren 2.0

Dërguesi i shpalljës

Shes Citroen 2.0 kombi, viti i prodhimit 1998, ngjyra e hirt, vetura eshte e sapo ardhur nga Zvicrra, vetura eshte ne gjendje te rregullt.

Shes paisjen per autolarje marka "Karcher"

Dërguesi i shpalljës

Shes paisjen per autolarje marka "Karcher" me 85bar shtypje te ujit, posedon edhe "pishtolin" origjinal, auto larja eshte ne gjendje te rregullt, punon me rryme per ujin e ftoht punon mir ndersa defekt ni kabllo...

Shes VW Pasat 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Pasat 2.0 dizel viti i prodhimit 2005, ngjyra e kaltert, klim, tiptronik, regjistrima ka deri ne muajin 03/2018, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 6.000€

Shes Opel Kadet Caravan

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Kadet Caravan 1.6 benzin+plin, viti i prodhimit 1989, posedon regjistrim deri ne muajin e 8/2017, vetura eshte ne gjndje t erregullt. Çmimi 720€

Shes Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI, viti i prodhimit 2005, ngjyra e bardhe, automatik, klim, vetura eshte ne gjendje te rregullt, vetura eshte e pa doganuar, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Honda Santa Fe 2.0 CRDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Honda Santa Fe 2.0 CRDI, viti i prodhimit 2004, klim, goma te veres shume te mira, vetura eshte ne gundje te rregullt, vetura eshte e pa doganuar e ardhur nga Franca. Çmimi sipas marrveshjes.