Shes Kia Rio 1.5 crdi,

Dërguesi i shpalljës

Shes Kia Rio 1.5 crdi, viti i prodhimit 2006, klime automatike, 4 xhama me elektrik, 10 airbag, goma te veres dhe te dimrit, çmimi 5.200€

Shes VW Golf 4, 1.9 dizel,

denis

Shes VW Golf 4, 1.9 dizel, viti i prodhimit 2004, klimatronik, goma te reja, regjistrim posedon deri me 30/06/2020, vetura eshtene gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Fiat Punto 1.2 benzin,

Dërguesi i shpalljës

Shes Fiat Punto 1.2 benzin, viti i prodhimit 1994, ngjyra e kuqe, vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon regjistrim edhe 3 muaj, çmimi 950€.

Shes 4 goma

Dërguesi i shpalljës

Shes 4 goma 14/she, te veres, gomat jane shum të mira nuk dridhin jan të ballansume jan të gatshme vetem ti montoni. Çmimi sipas marrveshjes

Shes komplet pjeset per VW Golf 5 sport

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet pjeset per VW Golf 5 si branikun e para, barnikun mbrapa, spojlerat posht te pregjt, keto pjes jane te pa perdorura dhe te pa ngjyrosura, po ashtu edhe auspuhin komplet me 2 ansore....

Shes Audi A4 2.0 TDI-140ps

Dërguesi i shpalljës

Shes Audi A4 2.0 TDI-140ps, viti i prodhimit 2006, modeli S line, automatik tiptronik 7+1 shpejtesi, uleset menxemje, vebasto, senzor parkingu para dhe mbrapa, navi me kamer, cd-usb-sd-dvd, drita xenon-bixenon, felnne te reja me goma...

Shes Skoda Octavia 1.9 dizel, TDI,

Dërguesi i shpalljës

Shes Skoda Octavia 1.9 dizel, TDI, viti i prodhimit 2005, cntral, xhama elektrik, te kaluara 220.000KM, automjeti ka regjistrim deri me 02/2021, vetura eshte ne jndje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes motrrin

Dërguesi i shpalljës

Shes motrrin 50 kubik ne gjendje te rregullt shum pak i perdorun, çmimi sipas marveshjes.

Shes spirale

Dërguesi i shpalljës

Shes spiralet/federat SPORT te uletper VW GOLF 4. Spiralet jane te ardhura nga /Sllovenia/ dhe jane shume pak te perdorura, çmimi sipas marreveshjes.

Shes ose Nderroj Nissan cab star

Dërguesi i shpalljës

Shes ose Nderroj Nissan cab star 3.0 diesel, viti i prodhimit 2000, goma te dimrit te pa perdorura, rimorkio 4x50cm, gjersia e rimorkios 2m, te kaluara 170.000KM, automjeti eshte ne gjendje te rregullt shumi ruajtur,...