Shes kombin Ford Transit, 2.2 dizel,

Dërguesi i shpalljës

Shes kombin Ford Transit, 2.2 dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyrë të bardhë, në gjendje të rregullt. Regjistrimi i parë në Kosovë, kombi ka regjistrim deri me 17 maj 2020, te kaluar i ka 220.000KM,...

Shes Jeep Cherokee 2.4 CRD Limited 4x4

Dërguesi i shpalljës

Shes Jeep Cherokee 2.4 CRD Limited 4x4, dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyra e zeze, uleset me nxemje dhe elektrike, 6disc CD auto changer, manual, timon multifunksional. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Opel Astra 1.7 Diesel

denis

Shes Opel Astra 1.7, diesel motorri Japan / Eko tek, viti i prodhimit 2007, ngjyra e hirt, vetura eshte e ardhur ne Kosove ne vitin 2017, nje pronar. Automjeti posedoen regjistrim deri ne vitin 02/2020,...

Shes kamioneten IVECO 49/10, 2.8 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes kamioneten IVECO 49/10, 2.8 dizel, viti i prodhimit 1998, ngjyra e zeze, regjistrimi i pare ne Kosove 01/09/2019, kamioneta eshte e ardhur nga Gjermania para 1 muaji dhe eshte ne gjendje te rregullt dhe...

Shes Audi A4 S-line, 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Audi A4 S-line, 1.9 TDI, I te kuqe, viti i prodhimit 2003, intererin e ka lekur te zeze, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes

Shes Renault Megane Grandtour 1.5 DCI turbo

Dërguesi i shpalljës

Shes Renault Megane Grandtour 1.5 DCI turbo,dizel 110KF, viti i prodhimit 10/2012, Manuell, 6 shpejtsi, air condition, aux/usb, bluetooth, multifunction ne timon, airbag, parking censor, sensor shiu, goma te dimrit. Antispin system TCS, ndalje assistants...

Shes motorrin

Luli

Shes motorrin, viti i prodhimit 2006, i ardhur nga Amerika, ne gjendje te rregullt, motorri e ka doganen e paguar 1560€, nuk ka homologim dhe regjistrim , çmimi 6.300€ i padiskutushem dhe nuk bej nderrim.

Shes Mercedes Benz A180-110Ps

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes Benz A180-110Ps, viti i prodhimit 12/2004, ngjyra e hirt metalike, klim, nxemje ne ulese/karriga, komand ne timon, RKS, vetura eshte ngjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 4 goma

Dërguesi i shpalljës

Shes 4 goma 14/she, te veres, gomat jane shum të mira nuk dridhin jan të ballansume jan të gatshme vetem ti montoni. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Opel Vectra 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Vectra 2.0 dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyra e hiret, klim, ABS, xhama elektrik, pulla ne timon. Vetura eshte e sapo servisuar ne gjendje te shkelqyer. Çmimi 2.750€.