Shes krevatin "Ceragem"

Dërguesi i shpalljës

Shes krevatin "Ceragem" shume pak i perdorur qe paloset dhe praktik ka edhe tre sfereshin qe mund te perdoret nje kohesisht dhe gjithashtu instruksionet e perdorimit. Çmimi 1.800€

Shes klima "ecolux"

Dërguesi i shpalljës

Shes urgjentisht dy klima "ecolux inventor 18" te pershtatshme per ambient dhe ekologjike, çmimi 350 € per nje klim, çmimi i diskutueshem

Shes makina për perpunimin e drurit

GebeCompany

Shes makina për perpunimin e drurit "(CNC WEEKE Optimat BP 140)" makina posedon disa lloje te thikave dhe burgiave, makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga Zvicrra. Adresa: "GEBE COMPANY" / Peje...