Shes Makinat per Dyer dhe Dritare nga plastika
565

Përmbajtja

Shes makina per prodhimin e dyrve dhe dritareve nga plastika, makinat jan ne gjendje shum te mir te perdorura vetem nje vit bejm edhe ndrrim te mundshem.