Shes banesen 85m2 kati i -X- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 85m2 kati i -X- kula e 4 lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy ballkona, liftat mirembahen nga kompania. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi 55.000€

Shes banesen 35m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 35m2 kati i -III- afer konvikteve Rr.Hakif Zejnullahu P+4/L, H-4, Nr.38 lagjja Ulpian ne Prishtine banesa eshte e mobiluar dhe renovuar komplet . Mobiljet nuk jane te perfshira ne çmime. Çmimi sipas marreveshje....

Jap me qira 32ari toke /Peje

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira 32ari toke afer "etc-s" ne Peje toka eshte e pershtashem per ndertim te objektit 2000m2 dhe vend i pershtashem per veprimatri biznesi.