Shes banesen 70m2 kati i -V- / Prishtine

Malsori Prenkocaj

Shes banesen 70m2 kati i -V- afer shkolles fillore Gjergj Fishta lagjja Tokbashqe ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, paradhome, dhome dite me kuzhin, banjo, ballkon, dy garazha posht nderteses, banesa eshte afer qendres...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin/gastronim i cili eshte ne nje vend te pershtashme per pune, ka teras, invertar te kompletum, çmimi 12.000€, te interesuarit per me shum informacine te kontektojne ne numer telfoni. Adresa rruga e Shkupit lagjja...

Shes 26 ari truall / Lipjan

Drilon

Shes 26 ari truall te nadr ne 3 pjes në Livaxhë zona kadastrale Graçanicë/Lipjan. Çmimi: - Trualli/Parcela-1: 10 Ari - Trualli/Parcela-2: 8 Ari - Traulli/Parcela-3: 8 Ari Toka eshte e ndar në kadaster, kan gjithë...

Ofroj pune / Audio-Visual Technician

Dërguesi i shpalljes

PËR: Të gjithë të interesuarit NGA: Zyra e Burimeve Njerëzore TITULLI I POZITËS: Audio-Visual Technician-SHPALLJE GRADA DHE PAGA: FSN-7; € 21,547 POZITAT: 1 KUSH MUND TË APLIKOJË: Të gjithë kandidatët e interesuar/të gjitha burimet ---...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesi 100m2 perball konvikteve lagjja Ulpian ne Prishtine. Biznesi eshte ne nje vend shume te pershtashem dhe ka frekuentim të lartë, çmimi 25.000€