Shes banesen 71m2 kati i -II- / Fushe Kosove

AGJENSIONI RRETHI

Shes banesen 71m2 kati i -II- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem...

Shes lokalin 96m2 kati perdhes / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes lokalin 96m2 kati perdhes lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Lokali posedon hapsir pune, banjo, oborr, lokali eshte i pershteshme per shum lloj veprimatri biznesin, çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 94m2 kati i -I-/ Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 94m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes....

Shes banesen 140.5m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 140.5m2 kati i -I- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon 4 dhoma gjumi/njera dhome me banjo te veçante, sallon me kuzhin, korridor, dy abnjo, dy ballkon, vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat...

Jap me qira lokalin 116m2 kati perdhes / Fushe kosove

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira lokalin 116m2 kati perdhes lagjja Elisa ne Fushe Kosove. Lokali posedon dy hapsira pune, banjo, hapësirat e lokalit mund të shfrytëzohen për veprimtari biznesore të ndryshme, varësisht nga kërkesat që kanë klientët,...