Jap me qira banesen 60m2 kati i -I- / Prishtine

Real Estate&Consulting

Jap me qira banesen 60m2 kati i -I- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, nxemje qendrore me rrym, ashensor. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson...