Shes banesen 100m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 100m2 kati i -I- Rr.Xheladin Hana B-II/P2-1 lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon me kuzhin, nje ballkon si dhe garazh per parking gjithashtu posedon...

Shes shtepin 390m2 / Gjakove

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 390m2 Rr. Ilir Soba ne Gjakove, shtepia ka nje pozicion shume te mire ne lagje,vend ideal per banim dhe ambient i qete. * Bodrumi dhe Garazhda kane nje siperfaqe prej 130m2. * Kati...