KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes 2 hektar toke / Peje-Vitomirice

Dërguesi i shpalljës

Shes 2 hektar toke mbrapa hotel "antika"ne Vitomiric 200 metra large rruges Peje - Rozhaj toka eshte pjellore-rrafshe, e ka ngjit rrugen e asfaltuar 250metra, posedon plan rregullativ-urbanistik, uje, rrym, telefonfix, kabllovik internet. Vendi eshte...

Kerkojm bashkebanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm dy bashkebanuese ne kuader te banese 85m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine, banesa eshte e mobiluar komplet.

Shes Sharan 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Sharan 1.9 TDI (di te kuqe), viti i prodhimit 2003, ngjyra e zez, vetura eshte e ardhur nga Zvicrra, automjeti eshte ne gjendje te rregullt.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm pune jemi dy femna qe kerkojm pune, si puntore ne market, butik dhe ndihmese te mirmbajteve te banesave ose shtepive.

Ofroj pune / Prizren

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje mbikqyrse te shtepis dhe perkujdesjen e nje te moshuare 70 vjeçare, orari i punes nga ora 09:00h - 15:00h, pagesa 150€. Adresa:Rr. 2 Korriku nr.89 ne Prizren.

Ofroj pune per dy punetor

Dërguesi i shpalljës

Urban Advertising është kompani e specializuar për shërbime të marketingut dhe IT-se, shpallë. Konkurs për 2 vend të lira pune. Qytetet: Prishtinë. Pozita:v Agjentë të Marketingut Përshkrimi • Kontaktimi/Kontraktimi I klientëve për kompanin tonë •...

Renovime Prefesionale

Dërguesi i shpalljës

Bejm renovimin e shtepive, banesave, objekteve, lokaleve me ngjyre, knauf, fasad ne menyr prefesionale me pervoj pune shume vjecare.

Shes "GPS" tracker i avancuar për automjete

Dërguesi i shpalljës

"GPS" Mundëson monitorim 24h online alarm në rast vjedhjeje, ruan historikun e lëvizjes dhe shpejtësinë e lëvizjes, të njofton me SMS nëse kalon kufizimin e shpejtësis etj. Automjetin mund ta përcjellni përmes programeve(APPS) në telefona...