KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Sherbime moleraj

Dërguesi i shpalljës

Profesional "Moler" ofroj lyrjen e banesave, lokaleve, shtepive, me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe lyrjen e gilinderave te ndryshme dyerve dhe dritareve te drurit apo hekurit, per vetem 0.50€ / m2 Ju mirepresim..

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Kompania "Express Distribution" ofron pune per 2 puntore meshkuj per fabriken e shamponave te ken fakultetin e kimis te mbaruar dhe te ken njohuri ne prodhimin e shamponave, orari i punes dhe pagesa sipas marrveshjes,...

Shes makinen e qepjes

Dërguesi i shpalljës

Shes makinen e qepjes "privileg Topstar" me 21 opsione vetem tegeli nuk i punon, e ardhur nga Gjermania. Çmimi sipas marrveshjes.

Kerkojm bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm bashkbanuese ne kuader te baneses 80m2 kati -I- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine me kushte shum te mira banimi. Çmimi 56€ per person / 045658028

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kekoj pune per pastrimin e loklaeve, restorantave, diskotekave ne Prishtine.