KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes kuzhinen komplet

Dërguesi i shpalljës

Shes paisje t ekuzhines si trepezarin me 4 karriga, tavolin te punes me rafta, kuzhinen, pasijet e teknikes se bardhe komplet. Çmimi 850€

Shes shtepi ne fshatin Bernice

Delta

Ne periferi te "Prishtines" vetem 5 km nga qendra e saj ne fshatin "Bernice e Poshtme"ne kompleksin "New House"ofrohen per shitje shtepi te gatshme dhe ne ndertim e siper te shtrira ne 2 ari truall...

Shes 28 ari troke / Mramor-Prishtine

gashi

Shes 28 ari troke afer rruges kryesore ne Mramor 15 minuat large Prishtines toka ka pozit te mire, qetesi absolute, ajri shume i mire, bej edhe nderrim me material ndertimor, vetura apo banes, çmimi 900€...