1056

KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes banesen 63m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 63m2 kati i -III- jo larg qendres te Parku i qytetit ne Prishtine banesa banesa ka dhome gjumi, kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes roletne

Dërguesi i shpalljës

Shes dy roletne te bardha vetem nje muaj te perdorura, çmimi per dy cope 70€.

Ofroj pune per 3 persona

Dërguesi i shpalljës

Auto Larja "Prishtina" ofron pune per 2 punetore me orar te plot dhe 1 punetor me gjysem orari, paga per punetoret me orar te plot eshte 250€ kurse pag per punetorin me gjysem orari eshte...

Shes 2 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 2 ari toke Rr. Shaip Kamberi lagjja Velani ne Prishtine trualli ka dalje ne rruge nga an jugore dhe lindore, vendi eshte i pershtshem per ndertime dhe veprimtari te tjera, perkthimi behte menjher. Çmimi...