1056

KUJTESA

Shpalljet e Fundit

"Dj Dibra" / "Tenda"

Dërguesi i shpalljës

Bejm muzik me "Dj" dhe live per Dasma dhe Gezime Te ndryshme Familjare. Bejm Foto Kamera Gjirime Per Dasmat. * Japim me qira tenda (shatora), karriga, tavolina. * Bejm ushqimin me porosi me kuzhin profesionale...

Ofroj pune per 3 persona

Dërguesi i shpalljës

Restorant "Ardi" ofron pune per nje kuzhinjer me prevoj pune, nje shankist dhe kamarier, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Agron Rrahmani / Fushe Kosove

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kuzhinjere ne ndonje fabrika maxsimum deri 20 punetor e njof mir kuzhinen jam 30 vjeçre, orari i punes, nga ora 08:00h deri 14:00h.

Kerkojme bashkebanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 70m2 kati i -V- lagjja Dardani ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi (2shtreter te lire), sallone, kuzhine, ballkon, banjo, shpajze. Çmimi sipas marrveshjes

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si mirmbajtese (pastrim) te ndonje shtepie, banese ose ne ndonje lokal kam pervoj pune 14 vjet.