1056

KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes shtepi ne fshatin Bernice

Delta

Ne periferi te "Prishtines" vetem 5 km nga qendra e saj ne fshatin "Bernice e Poshtme"ne kompleksin "New House"ofrohen per shitje shtepi te gatshme dhe ne ndertim e siper te shtrira ne 2 ari truall...

Shes 28 ari troke / Mramor-Prishtine

gashi

Shes 28 ari troke afer rruges kryesore ne Mramor 15 minuat large Prishtines toka ka pozit te mire, qetesi absolute, ajri shume i mire, bej edhe nderrim me material ndertimor, vetura apo banes, çmimi 900€...

Shes Renault Megane

Dërguesi i shpalljës

Shes Renault Megane 1.6 benzin, viti i prodhimit 1999, regjistrima ka deri ne 20-02- 2018, klim, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 1.500€ i diskutushem. mirvete-sadiku2011@live.com

Jap me qira katin e shtepis 160m2 / Prishtine

Kosova Real Estate

Jap me qira katin e shtepis 160m2 lagjja Universitetit Rr. Fatos Limani, përballë Rrugës B ne Prishtine kati posedon dy dhoam dite, kuzhin me trepezari ndaras, nje dhome gjumi, nje dhome pune, korridor, banjo, ballkon,...

Shes banesen 64m2neto kati i -VI- / Prishtine

Kosova Real Estate

Shes banesen 64m2neto kati i -VI- mbrapa postës së vogel Rr. Çamil Bala lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dhome dite, kuzhine me trapezari, dhomë gjumi, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore me Termokos,...